کلید هوشمند کولر آبی

 کلید هوشمند کولر آبی

کنترل دما – کنترل مصرف آب و برق

یکی از رایج ترین سیستم های خنک کننده هوا در ایران، کولر های آبی هستند. کلید های  این نوع کولر، در سیستم قدیمی آن  شامل سه کلید است که به ترتیب برای روشن و خاموش کردن پمپ کولر، روشن و خاموش کردن موتور کولر، و نهایتا انتخاب بین دور کند و تند از آنها استفاده می شود.

دستگاه ساخته شده توسط شرکت کومشیان به جای این کلید های معمولی کولر نصب می شود و کنترل کولر را به صورت خودکار و بر اساس دمای محیط و تنظیمات از پیش تعریف شده توسط کاربر انجام می دهد. برای استفاده از این دستگاه نیازی به تغییر سیم کشی ساختمان وجود ندارد و دستگاه به سادگی به جای کلید های موجود قابل نصب است.

سفارش محصول

از آنجایی که بیشترین مورد استفاده از این محصول در منازل مسکونی و به طور کلی فضای داخل ساختمان است، در طراحی سه بعدی آن توجه ویژه ای شده است. به گونه ای که کاملا در اندازه ی کلید های متداول ساخته شده و به جای کلید معمولی داخل ساختمان قابل استفاده است.

رابط کاربری این دستگاه از سه طریق امکان پذیر است: روی دستگاه چند کلید کنترلی لمسی (touch) وجود دارد که کاربر با استفاده از آنها میتواند دستگاه را تنظیم کند یا کولر را روشن خاموش کند. همچنین دستگاه به یک ریموت مجهز است تا کاربر از راه دور نیز بتواند با دستگاه ارتباط برقرار کند. به علاوه دستگاه می تواند به شبکه خانگی WiFi متصل شود که در این صورت کاربر میتواند با استفاده از یک اپلیکشین مخصوص دستگاه را تنظیم کند.

دستگاه این قابلیت را دارد که هم به صورت خودکار بر اساس دمای محیط و دمای مطلوب کاربر و هم مانند کلید های قدیمی و به صورت دستی کولر را کنترل کند.

ایمیل

  • برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با این محصول،لطفا ایمیل خود را وارد نمایید.