سیستم نورپردازی هوشمند

سیستم نورپردازی هوشمند

طراحی دکوراسیون

شرکت کومشیان با تجربه ی بسیار در زمینه پروژه های الکترونیکی هوشمند ، در یکی از تازه ترین پروژه های خود به طراحی سیستم های روشنایی و نورپردازی اقدام نموده است.

در گذشته کاربران تنها این امکان راداشتند که شدت روشنایی(Luminance) را تعیین کنند که آن هم صرفا برای لامپ های رشته ای امکان پذیر بود و امروزه دیگر استفاده از این لامپ ها به دلیل مصرف بالایشان منسوخ شده است.

نظر بر این مهم،متخصصان و کارشناسان فنی شرکت کومشیان تصمیم گرفتند به شکلی تخصصی به مبحث روشنایی ، تاثیر و نحوه ترکیب بندی آن با رنگ های محیطی بپردازند و با معیار قرار دادن نیازها، اهداف کار و نیز سلیقه ی کاربر، بر زیبایی و قابلیت های کاربردی دکوراسیون بیافزایند.

از این رو متخصصان فنی شرکت در جهت رفع این نیاز، سیستمی طراحی کرده اند که به کمک آن، کاربر می تواند در هر زمان دلخواه رنگ محیط را به سلیقه خود تغییر دهد.
این انتخاب شامل طیف کاملی بالغ بر ۱۶ میلیون رنگ مختلف است و برای انتخاب رنگ کاربر گزینه های مختلفی در اختیار دارد که به راحتی می تواند نظر خود را اعمال نماید.
در این سیستم، کاربر به راحتی می تواند از طریق صفحه لمسی که قابل نصب برروی دیوار یا هر جای دیگری است، رنگ را انتخاب کند و یا از طریق اتصال سیمی یا بدون سیم (کنترل از راه دور )آن را به کامپیوتر متصل کرده و از طریق نرم افزار تحت PC این عمل انجام را انجام دهد.این اتصال می تواند از انواع سریال ،بلوتوث و USB باشد.

kdl سفارش محصول

ویژگی های اصلی این سیستم روشنایی عبارتند از:

  1. استفاده از LED و صرفه جویی در مصرف برق

  2. تولید ۱۶ میلیون رنگ مختلف

  3. پیاده سازی با توجه به شرایط محیط

  4. قابلیت برنامه ریزی برایتغییر خودکار رنگ ها

  5. دارای حافظه برای ذخیره سازی رنگها با قابلیت انتخاب بیش از ۱۰۰ رنگ مختلف

  6. قابلت اتصال به کامپیوتر از طریق پورت سریال، بلوتوث و USB

  7. مجهز به نرم افزار تحت PC(کامپیوتر های شخصی )برای برنامه ریزی و انتخاب رنگ دلخواه

  8. امکان افزودن کنسول (شامل صفحه کلید و LCD)

این محصول در دو بدنه ارائه میشود.

 

 

ایمیل

  • برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با این محصول،لطفا ایمیل خود را وارد نمایید.