آموزش و استخدام رایگان

با این روش، این بستر برای شما فراهم است تا حتی بدون داشتن تجربه کاری، فرصت حضور در یک شرکت دانش بنیان، با سابقه و با تجربه رو داشته باشید و سطح کاری خودتان را ارتقا دهید.

آموزش و استخدام در دو حوزه تخصصی برنامه نویسی  embedded   و برنامه نویسی  real-time   تحت وب می باشد. در صورتی که با این زمینه ها آشنایی کافی ندارید، نگران نباشید، در اولین جلسه از آموزش درخصوص هر دو موضوع توضیحات لازم به شرکت کنندگان ارائه خواهد شد.

فراموش نکنید که برای شرکت در این دوره، نیازی به داشتن سابقه کاری نیست، تنها دانستن اصول اولیه در حوزه ی برنامه نویسی، انگیزه و پشت کار بالا کفایت می کند.

هدف ما از این دوره؛  صرف آموزش مانند عملکرد بسیاری از موسسات آموزشی نیست. بلکه هدف ما جذب و استخدام است.

روش جذب و استخدام

ابتدا آموزش های اولیه و اساسی به شرکت کنندگان عزیز ارائه می شود. همچنین در حین دوره تمریناتی به شرکت کنندگان داده می شود که نهایتا بر اساس جواب های دریافتی، افرادی که توانایی خود را ثابت کرده، برای همکاری با شرکت کومشیان دعوت می شوند.

لازم به ذکر است که پاسخ ها می توانند کاملا درست و خالی از اشکال هم نبوده اما چیزی که مهم و قابل ارزیابی است، ماهیت جواب شما به سوالات است که باید نشان دهنده ی این امر باشد که شما روی مسئله فکر کرده و تلاش کرده اید تا در راستای اهداف و آموزش های ارائه شده، قدمی رو به جلو بردارید.