درباره کومشیان

شرکت “کومشیان پارت پیشرفته” (به اختصار: کومشیان) در سال ۱۳۹۰ با هدف فعالیت در زمینه طراحی، مهندسی، ساخت و تولید تجهیزات و دستگاه‌های الکترونیکی فعالیت خود را آغاز نمود. انگیزه اصلی تأسیس شرکت سابقه بیش از ۱۵ سال فعالیت مرتبط مؤسس آن در زمان تأسیس شرکت بوده است. شرکت کومشیان مفتخر است در طول نزدیک به یک دهه فعالیت مستمر خود به طور پیوسته مدارج پیشرفت را طی کرده و همواره گامی رو به جلو داشته است.

این شرکت همچنین در سال ۱۳۹۳ به واسطه دانش فنی بالای خود، تأییدیه دانش‌بنیان را از سوی معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری کسب کرده، که این گواهینامه در سال ۹۶ تمدید شده است.

در حال حاضر این شرکت دارای چندین محصول متنوع است که علاوه بر محصولاتی که با نام کومشیان عرضه می‌گردد، طیف وسیعی از خدمات فنی، مهندسی و بازرگانی را نیز به سایر شرکت‌ها و سازمان‌ها ارائه می‌نماید و همواره آمادگی و افتخار همکاری با مجموعه‌های جدید را نیز دارد.

شرکت کومشیان به واسطه نیازهای خود طیف وسیعی از دانش فنی مشتمل بر نرم افزار، دیجیتال، الکترونیک و مکانیک را در مجموعه خود ایجاد کرده است. علاوه بر آن این شرکت همکاری گسترده‌ای با شرکت‌های همکار دارد و اقدام به تبادل دانش و ارائه خدمات متقابل با آن‌ها می‌نماید.

در این راستا بزرگترین توانایی فنی شرکت کومشیان ارائه نرم افزارهای Embedded (نهفته) با بالاترین سطح کیفیت است. امروز این شرکت با افتخار می‌تواند ادعا نماید که در ایران تنها دو یا سه مجموعه دیگر به چنین سطحی از دانش فنی در زمینه نرم افزارهای Embedded دست یافته باشند و دانش این شرکت در سطح بین‌المللی نیز قابل رقابت است.

ما مفتخریم که در راستای  ۲۳ سال تجربه‌ای که در این مسیر کسب شده، روش‌هایی را خلق کرده‌ایم که در دنیا بی‌نظیر بوده و به زودی به صورت مستندات دانش فنی و کتب در آمریکای شمالی و اروپا منتشر خواهد شد.

 • 1390

  آغاز بکار

  شرکت “کومشیان پارت پیشرفته”

 • 1391

  اولین محصول

  عرضه‌ی اولین محصول تولید انبوه شده

  1391

 • 1393

  دانش بنیان

  اخذ تأییدیه دانش‌بنیان از سوی معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری

 • 1393

  اولین قرارداد

  عقد اولین قرارداد بالای میلیارد تومان

  1393

 • 1394

  7000 مودم

  نصب بیش از هفت هزار دستگاه مودم KGR

 • 1396

  تایید مجدد گواهینامه

  تایید مجدد گواهینامه‌ی دانش بنیان

  1396