درباره کومشیان

شرکت “کومشیان پارت پیشرفته” (به اختصار: کومشیان) در سال 1390 با هدف فعالیت در زمینه طراحی ، مهندسی ، ساخت و تولید تجهیزات و دستگاههای الکترونیکی فعالیت خود را آغاز نمود. انگیزه اصلی تأسیس شرکت سابقه بیش از 15 سال فعالیت مرتبط مؤسس آن در زمان تأسیس شرکت بوده است. شرکت کومشیان مفتخر است در طول نزدیک به یک دهه فعالیت مستمر خود به طور پیوسته مدارج پیشرفت را طی کرده و همواره گامی رو به جلو داشته است.

این شرکت همچنین در سال 1393 به واسطه دانش فنی بالای خود، تأییدیه دانش بنیان را از سوی معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری کسب کرده، که این گواهینامه در سال 96 تمدید شده است.

در حال حاضر این شرکت دارای چندین محصول متنوع است که علاوه بر محصولاتی که با نام کومشیان عرضه می گردد، طیف وسیعی از خدمات فنی ، مهندسی و بازرگانی را نیز به سایر شرکت ها و سازمان ها ارائه می نماید و همواره آمادگی و افتخار همکاری با مجموعه های جدید را نیز دارد.

شرکت کومشیان به واسطه نیازهای خود طیف وسیعی از دانش فنی مشتمل بر نرم افزار، دیجیتال، الکترونیک و مکانیک را در مجموعه خود ایجاد کرده است. علاوه بر آن این شرکت همکاری گسترده ای با شرکت های همکار دارد و اقدام به تبادل دانش و ارایه خدمات متقابل با آنها می‌نماید.

در این راستا بزرگترین توانایی فنی شرکت کومشیان ارائه نرم افزارهایEmbedded(نهفته) با بالاترین سطح کیفیت است. امروز این شرکت با افتخار می تواند ادعا نماید که در ایران تنها دو یا سه مجموعه دیگر به چنین سطحی از دانش فنی در زمینه نرم افزارهایEmbedded دست یافته باشند و دانش این شرکت در سطح بین المللی نیز قابل رقابت است.

ما مفتخریم که در راستای  23 سال تجربه ای که در این مسیر کسب شده، روش هایی را خلق کرده‌ایم که در دنیا بی نظیر بوده و به زودی به صورت مستندات دانش فنی و کتب در آمریکای شمالی و اروپا منتشر خواهد شد.

 • 1390

  آغاز بکار

  شرکت “کومشیان پارت پیشرفته”

 • 1391

  اولین محصول

  عرضه ی اولین محصول تولید انبوه شده

  1391

 • 1393

  دانش بنیان

  اخذ تأییدیه دانش بنیان از سوی معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری

 • 1393

  اولین قرارداد

  عقد اولین قرارداد بالای میلیارد تومان

  1393

 • 1394

  7000 مودم

  نصب بیش از هفت هزار دستگاه مودم KGR

 • 1396

  تایید مجدد گواهینامه

  تایید مجدد گواهینامه ی دانش بنیان

  1396