درباره کومشیان

شرکت “کومشیان پارت پیشرفته” (به اختصار: کومشیان) در سال ۱۳۹۰ با هدف فعالیت در زمینه طراحی، مهندسی، ساخت و تولید تجهیزات و دستگاه‌های الکترونیکی فعالیت خود را آغاز نمود. انگیزه اصلی تأسیس شرکت سابقه بیش از ۱۵ سال فعالیت مرتبط مؤسس آن در زمان تأسیس شرکت بوده است. شرکت کومشیان مفتخر است در طول نزدیک به یک دهه فعالیت مستمر خود به طور پیوسته مدارج پیشرفت را طی کرده و همواره گامی رو به جلو داشته است.

این شرکت همچنین در سال ۱۳۹۳ به واسطه دانش فنی بالای خود، تأییدیه دانش‌بنیان را از سوی معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری کسب کرده، که این گواهینامه در سال ۹۶ تمدید شده است.

در حال حاضر این شرکت دارای چندین محصول متنوع است که علاوه بر محصولاتی که با نام کومشیان عرضه می‌گردد، طیف وسیعی از خدمات فنی، مهندسی و بازرگانی را نیز به سایر شرکت‌ها و سازمان‌ها ارائه می‌نماید و همواره آمادگی و افتخار همکاری با مجموعه‌های جدید را نیز دارد.

شرکت کومشیان به واسطه نیازهای خود طیف وسیعی از دانش فنی مشتمل بر نرم افزار، دیجیتال، الکترونیک و مکانیک را در مجموعه خود ایجاد کرده است. علاوه بر آن این شرکت همکاری گسترده‌ای با شرکت‌های همکار دارد و اقدام به تبادل دانش و ارائه خدمات متقابل با آن‌ها می‌نماید.

در این راستا بزرگترین توانایی فنی شرکت کومشیان ارائه نرم افزارهای Embedded (نهفته) با بالاترین سطح کیفیت است. امروز این شرکت با افتخار می‌تواند ادعا نماید که در ایران تنها دو یا سه مجموعه دیگر به چنین سطحی از دانش فنی در زمینه نرم افزارهای Embedded دست یافته باشند و دانش این شرکت در سطح بین‌المللی نیز قابل رقابت است.

ما مفتخریم که در راستای  ۲۳ سال تجربه‌ای که در این مسیر کسب شده، روش‌هایی را خلق کرده‌ایم که در دنیا بی‌نظیر بوده و به زودی به صورت مستندات دانش فنی و کتب در آمریکای شمالی و اروپا منتشر خواهد شد.

 • ۱۳۹۰

  آغاز به‌کار

  شرکت “کومشیان پارت پیشرفته”

 • ۱۳۹۱

  اولین محصول

  عرضه‌ی اولین محصول تولید انبوه شده

  ۱۳۹۱

 • ۱۳۹۳

  دانش بنیان

  اخذ تأییدیه دانش‌بنیان از سوی معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری

 • ۱۳۹۳

  اولین قرارداد

  عقد اولین قرارداد بالای میلیارد تومان

  ۱۳۹۳

 • ۱۳۹۴

  ۷۰۰۰ مودم

  نصب بیش از هفت هزار دستگاه مودم KGR

 • ۱۳۹۶

  تایید مجدد گواهینامه

  تایید مجدد گواهینامه‌ی دانش بنیان

  ۱۳۹۶